A meg sem történt gyilkosságok
agave könyvek kiadó kft. | 2025 | MAGYAR nyelvű | PUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT | 316 oldal
Hamarosan egy különös játékba kezdenek, melynek neve: Indíték, Módszer és Halál.
Anatol egy hónappal apja halála után meghívja gyerekkori barátait harmincadik születésnapja alkalmából a régi családi birtokukra. A szűnni nem akaró eső miatt egy általa kitalált játékot javasol az unalmas órák elütésére: borítékhúzás formájában mindenki véletlenszerűen válasszon ki két barátot, és írjon róluk egy történetet, melyben az egyik megöli a másikat.
Ahogy a kedvetlen társaság nekirugaszkodik a feladatnak, sorra döbbennek rá, hogy képtelenek másból ihletet meríteni, mint a múltjukban jelen lévő titkaikból. Ám miután e titkokat papírra vetik, azok már többé nem maradnak rejtve, a fiktív gyilkosságok által felszínre bukkant régi sérelmek pedig hirtelen valódi indítékokat szülnek.
Amikor azonban egy valódi gyilkosság közeleg feléjük, vajon időben felismerik a veszélyt?
Alex Pavesi, a nagy sikerű Nyolc nyomozó szerzője ezúttal is a klasszikus bűnügyi regény kereteit feszegetve invitálja izgalmas játékra az olvasót, miközben megidézi a Tőrbe ejtve című film legjobb pillanatait, és fejet hajt Agatha Christie előtt.
A termék megvásárlásával
498 pontot szerezhet
Személyes átvétel 2-5 munkanap
Ingyenes
Házhoz szállítás 2-5 munkanap
15 000 Ft felett ingyenes
Kiadó | agave könyvek kiadó kft. |
---|---|
Kiadás éve | 2025 |
Nyelv | MAGYAR |
Oldalak száma: | 316 |
Borító | PUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT |
Súly | 362 gr |
Fordító | Pék Zoltán |
ISBN | 9789635984183 |
Árukód | 2794718 / 1232627 |
Vásárlói értékelések, vélemények
Kérjük, lépjen be az értékeléshez!