Programozzunk Turbo Pascal nyelven! - Kezdőknek - középhaladóknak - CD melléklettel
Benkő Tiborné - Benkő László - Tóth Bertalan - Varga Balázs
Jelen könyv a Pascal programozási nyelvet ismerteti. 1968-ban Niklaus Wirth, a Zürichi Műszaki Egyetem tanára készítette el a Pascal nyelv vázlatát az ALGOL-60 programozási nyelv filozófiájának felhasználásával. Munkatársai segítségével 1970-ben létrehozta a nyelv első fordítóprogramját.
A nyelvet Blaise Pascal-ról, a XVII. század jelentős...
bővebben

Utolsó ismert ár:
4 548 Ft
A termék nincs raktáron, azonban Könyvkereső csoportunk igény esetén megkezdi felkutatását, melynek eredményéről értesítést küldünk. Bármely változás esetén Ön a friss információk birtokában dönthet megrendelése véglegesítéséről.
Igénylés leadásaTemi-programozó
Nos, mindenki lehet szkeptikus ha nagyon akar. De ez a könyv igazán jó, forgatható olvasmány és tanulmányi segédeszköz. Ha mit ajánlani lehet bármilyen szinten levő, kérdésekkel gyötört programozni vágyó vagy tanuló embereknek, akkor ez az a könyv. Remélem tudtam abban valamicskét segíteni, hogy jobban megismerésre érdemesnek higgye valaki a könyvet akkor elértem amit akartam. Kellemes tanulást, és gyártódjon a sok program! Bye, Temi
gyuri
Szintén a régi idökben forgattam e könyvet - kb 8-9 éve - Amikor a kezembe vettem akkor még azt hittem az algoritmus valami zenei segédeszköz :) , de a könyv végére olyan programokat irtam hogy magamat is sikerült néha meglepnem. Szóval nem kell hozzá semilyen programozási elöismeret - teljesen kezdöknek is ajánlani tudom én is mint a többiek.
R.G.
Nekem nem jött be. Nem igazán érthető, zavaros. Szerintem van jobb pascal könyv is, ami érthetőbb.