Villás Galéria és Aukciósház 47. Árverés - Téli Aukció

longman  | 2014  | papír / puha kötés  |  163 oldal

Libri Antikvárium
ELŐSZÓ Árverési feltételek 1. A Villás Galéria mint árverési ház árverést - az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselő - szervezi, rendezi és vezeti. Az árvereztetők által átadott tételek a katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltása úgy, hogy árverésvezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát, valamint kikiáltási árát élőszóval kihirdeti, amire a venni szándékozók kézfeltartással teszik meg ajánlatukat. 2. A tárgy tulajdonjogát az árvereztetőtől leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi, kivéve, ha a katalógusban jelzett VÉDETT tárgy esetében az 1993. évi 9. sz. Tvr.-ben biztosított elővásárlási jogát magyar múzeum érvényesíti
+ Mutass többet - Mutass kevesebbet
Árinformációk
Ingyen szállítás 14 000 Ft felett
Online ár: 3 500 Ft

A termék megvásárlásával

350 pontot szerezhet

Beszállítói készleten

Személyes átvétel 6-8 munkanap

Ingyenes

Házhoz szállítás 6-8 munkanap

14 000 Ft felett ingyenes

Állapot:hibátlan, olvasatlan példány
Kiadó longman
Kiadás éve2014
Oldalak száma:163
Súly100 gr
ISBN0599000791501
ÁrukódSL#2105838570
Kötéspapír / puha kötés

Vásárlói értékelések, vélemények

Kérjük, lépjen be az értékeléshez!

Árinformációk
Online ár: 3 500 Ft

A termék megvásárlásával

350 pontot szerezhet

Beszállítói készleten

Ingyenes

Házhoz szállítás 6-8 munkanap

14 000 Ft felett ingyenes

Hallgassa csak!Hallgassa csak!