Budai Zita
4.6 | ementor media | 2011
Sötétség uralja. A semmi közepén található. És szörnyű titkot rejt. Egy szuper üdvözlő buli a...
Imádtam, alig tudtam le tenni...nagyon várom a többi részét is a könyvnek. 5/5
A legeslegkedvencebb könyvem, sokadszorra olvasom újra. Magávalragadó történet, imádnivaló szereplők, és szuperklassz zenék (a könyv miatt hallgatok újra 30 Seconds to Mars-ot
Ritkán olvas az ember olyan könyvet, aminek legmeghatározóbb eleme egy helyszín. Nos, ez éppen ilyen volt. A völgy rányomta a kezét a könyv egész hangulatára: hátborzongató, rejtélyes, misztikus, olyan, mint egy tinihorror. Én nagyon imádtam minden sorát! Maga a történet is elsőrangú: gyilkossági nyomozás, egyfajta krimi a bentlakásos suliban, természetesen a könyv végi akciójelenettel spékelve, De mindez csupán egy epizód a Völgy és a Tó misztikuma és titkai mellett, amely egyelőre igen megfejthetetlennek tűnik pedig én meglehetősen nagy elmélet-gyártó vagyok :) A titkok szép lassan csordogálnak és bővülnek, mindvégig feszültségben tartva minket. Az idegeim már a végletekig feszültek! Nagyon tetszett.


Szívhez szóló, érzelmes történet a bizalomról és az újrakezdésről. Magával ragadott, megérintett, és sokáig velem maradt. Nálam egyértelmű 5/5.