Nagyon jók a könyvek nekem tetszenek nagyon .Ajánlom mindenkenek mertt hamar ki lehet olvasni szinte olvastatja magát nem lehet abbahagyni!énn már a 6. résznél járok de most akarom innen megrendelni.Főleg azokneak ajánlom akik valamien szint en vagy valamien formában táncol! én pl mazsorettzem ésigy bele tudom élni magam.
Nekem nagyon tetszenek a kötetek, csak 1 a baj, hogy sehol sem adják az első kötetet, és én sajnos a másodikkal kezdtem! De amúgy nagyon jó könyvek!És vároma folytatást! (ha lesz) A könyveket 1-2 nap alatt kiolvastam, annyira tetszettek!
Nagyon szeretem, már többször elolvastam! De sajnos a tizedik rész még nincs meg!
Szerintem nagyon jó ez a könyv! Én 1 nap alatt elolvastam.Remélem hogy lesz még folytatása a könyvnek!
Én olvastam az összes részt.Nagyon tetszett,főleg azért ,mert én is táncolok(bár nem balettozok),és az apukám nekem sem nagyon engedi.Szerintem tökéletesen Nina helyébe képzelhetjük magunkat,engem azért fogott meg annyira!Sajnálom,hocsak 6 részes, nagyon örülnék ha tovább folytatódna!
Még nem olvastam, de az ismertetőből,és a borítójáróll megítélve nem lehet valami jó! Nm is fogom elolvasni!
Nagyon jók a könyvek nekem tetszenek nagyon .Ajánlom mindenkenek mert hamar ki lehet olvasni szinte olvastatja magát nem lehet abbahagyni!én már a 6. résznél járok de most akarom innen megrendelni.Főleg azoknak ajánlom akik valamien szinten vagy valamien formában táncol! én pl mazsorettzem ésigy bele tudom élni magam.