A nő a könyvtárban
i.p.c. könyvek kft | 2024 | MAGYAR nyelvű | KARTONÁLT | 411 oldal
- A francba! Mi volt ez?"
Az ausztrál Hannah Tigone bestseller krimiszerző új története a Bostoni Közkönyvtárban kezdődik. Négy idegen, Winifred, Cain, Marigold és Whit egy asztalnál ültek, amikor vérfagyasztó sikoly törte meg a csendet. Egy nőt meggyilkoltak. Mindannyian gyanúsítottak, és mint kiderült, mindegyik szereplőnek megvan a maga titka és motivációja - az egyikük pedig gyilkos.
Míg az új thrilleren dolgozik, Hannah minden fejezetet megoszt lelkes rajongójával, a feltörekvő regényíróval, Leóval. Úgy tűnik, Leo sokat tud az erőszakról, az indítékokról és arról, pontosan hogyan is kell megölni valakit. Talán ő nem az, akinek látszik...?
A nő a könyvtárban váratlan fordulatokkal teli irodalmi kalandot ígér, amely a barátság bonyolult természetét vizsgálja - és megmutatja, hogy a szavak a legádázabb fegyverek lehetnek.
A termék megvásárlásával
549 pontot szerezhet
Kiadó | i.p.c. könyvek kft |
---|---|
Kiadás éve | 2024 |
Nyelv | MAGYAR |
Oldalak száma: | 411 |
Borító | KARTONÁLT |
Súly | 378 gr |
Fordító | Szántai Zita |
ISBN | 9789636358693 |
Árukód | 2788352 / 1228065 |
Vásárlói értékelések, vélemények
Kérjük, lépjen be az értékeléshez!
A termék megvásárlásával
549 pontot szerezhet