Stefan Ahnhem

A birtok

Skandináv Krimik sorozat

animus kiadó  | 2026  | MAGYAR nyelvű  | FÜLES, KARTONÁLT  |  512 oldal

Fabian Risk tizenhárom viszonylag nyugodt évet élt meg a válása és Theodor elvesztése után, de most rá kell ébrednie: a szélcsendet gyakran vihar követi.
Egy késő nyári estén a lányával, Matildával a vitorlása fedélzetén pihen, amikor a parton hirtelen olyan sötét lesz, mintha az országot egyetlen ecsetvonással eltüntették volna a föld színéről. Hamarosan kiderül, hogy az óriási területet érintő áramkimaradás nem lehetett véletlen.
Visszatérve Helsingborgba, kollégáival együtt szembesül az üzemzavar lehetséges okaival és következményeivel. Az áramszünet alatt ugyanis történt egy több száz milliós bankrablás, valamint egy gyanús halálesetet is felfedeznek.
Az új taggal kiegészült csapat nyomozni kezd, ám a tanúk furcsán viselkednek, és sehogyan sem áll össze a kép. Fabiant ezzel egy időben megkeresi egy régi barátnője, mert eltűnt a kislánya, és arra gyanakszik, hogy elrabolták. A nyomozó előtt a különböző esetek lassanként igen meglepő mintázatot kezdenek kirajzolni. De vajon mi az, amit még ő sem vesz észre?
+ Mutass többet - Mutass kevesebbet
Kiadói ár: 6 490 Ft
Bevezető ár: 5 841 Ft

Előrendelhető

Várható megjelenés:
2026. 08. 19.


Bolti átvétel Elérhető készlet esetén akár ma

díjmentes


Szállítás

Kiadó animus kiadó
Kiadás éve2026
NyelvMAGYAR
Oldalak száma:512
BorítóFÜLES, KARTONÁLT
Sorozat Skandináv Krimik
FordítóErdődy Andrea
ISBN9789636149529
Árukód2808981 / 1241154

Vásárlói értékelések, vélemények

Kérjük, lépjen be az értékeléshez!

Kiadói ár: 6 490 Ft
Bevezető ár: 5 841 Ft

Előrendelhető

Várható megjelenés:
2026. 08. 19.


Bolti átvétel Elérhető készlet esetén akár ma

díjmentes


Szállítás

Közel 1000 szórakoztató történet a nyárra Közel 1000 szórakoztató történet a nyárra