A Titanic újra elsüllyed?? Hm.... Tegnap kirugott a baratnőm. Éjszaka eljátszottam, milyen, ha Mr. Help segit. Tetszett! Nagon is:))
Mr. Help
Írd + Te Az Év Könyvét! sorozat
révai digitális kiadó | 2006 | MAGYAR nyelvű | PUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT | 114 oldal
- Most szórakozol velem? Mi más lehetnék.
- Változnak. Mindig is azt tették és teszik az idők végezetéig, Képesek rá!
- Ugyan, názáreti!
- Ne zsidózz!
- Miért ne? Anyád az volt, apádról pedig jobb nem is beszélni.
- Ne terelj, bukott angyal.
- Rendben. Mióta is folytatjuk ezt a vitát?
- Az idők kezdete óta, és vége az idők végezetét jelzi majd.
- Hagyd a melodramát! Elég lett volna annyit mondani: régóta. És mire jutottunk?
- Nem látod, nem is láthatod, amit én és az én atyám. Az ember törekszik a jóra.
- Gondolod?
- Tudom!
- Tégy próbát! Küldd le Mister Helpet, hogy adjon nekik esélyt, hadd változzanak.
- Legyen.
A termék megvásárlásával
141 pontot szerezhet
Bolti átvétel 2026.07.06-tól
díjmentes
Szállítás
15 000 Ft felett díjmentes
| Kiadó | révai digitális kiadó |
|---|---|
| Kiadás éve | 2006 |
| Nyelv | MAGYAR |
| Oldalak száma: | 114 |
| Borító | PUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT |
| Súly | 200 gr |
| Sorozat | Írd + Te Az Év Könyvét! |
| ISBN | 9789639660632 |
| Árukód | 2149856 / 1032715 |
Vásárlói értékelések, vélemények
2006. 11. 25.
2006. 11. 27.
Nem lehet nem szeretni ezt a könyvet :) Én is sokat tanultam belőle, gondolom a szerző is - a maga és a más kárán. Kívánom Neki, és mindenkinek, aki olvasójává válik, hogy elérje, megkapja a hőn áhított és megérdemelt boldogságot. És hogy mi kell ehhez? ... Olvasd el és okulj!:))
2008. 06. 19.
...akkor hívd fel Te!!! Mi történik, ha lnem kellesz Neki? Hiszen itt van Mr. Help :)
Kérjük, lépjen be az értékeléshez!
A termék megvásárlásával
141 pontot szerezhet
Bolti átvétel 2026.07.06-tól
díjmentes
Szállítás
15 000 Ft felett díjmentes



























2006. 11. 25.
Sok fájdalom, humo és szarkazmus. Rólam szól. És nekem. Ajánlom azoknak, akik szeretnék megtalálni önmagukat! Hiányolom, hogy a szerzőről nem irnak semmit...