Guillaume Musso

Bűntény a Paradicsomban

park könyvkiadó  | 2026  | MAGYAR nyelvű  | KARTONÁLT  |  388 oldal

Florence és Julian Livingstone, a tehetős amerikai házaspár minden nyarat a varázslatos Côte d'Azurön tölt. Fényűző villájukban zajos társasági életet élnek, vendégül látják a világ minden tájáról érkező barátaikat. Azon az éjszakán azonban, amikor hároméves fiukat rejtélyes körülmények között elrabolják, az idill véget ér.
Miközben a rettegő szülők és az eltűnt kisfiú ügye az egész világot lázban tartja, a nyomozással megbízott rendőr hazugságok és titkok falába ütközik. A megoldásához vezető úton váratlan szövetségesre talál a fiatal íróban, Agatha Hardingban, aki társául szegődve abban reménykedik, hogy a tragédiából megírhatja következő bestsellerét.



Guillaume Musso regényről regényre különleges kapcsolatot alakít ki olvasóival. Az 1974-ben Antibes-ban született szerző diákévei alatt kezdett írni. A közönség először 2004-ben, az És azután... megjelenésekor találkozhatott vele. Azóta egymást követik a regények. Mára ő a legnagyobb példányszámban eladott kortárs francia író, aki tizenöt éve megszakítás nélkül vezeti a francia sikerlistát, és népszerűsége a világ minden táján töretlen. 2021-ben elnyerte a thriller és noir műfajában teljes életműért járó Raymond Chandler-díjat.
+ Mutass többet - Mutass kevesebbet
Kiadói ár: 6 000 Ft
Bevezető ár: 5 400 Ft

Előrendelhető

Várható megjelenés:
2026. 09. 15.


Bolti átvétel Elérhető készlet esetén akár ma

díjmentes


Szállítás

Kiadó park könyvkiadó
Kiadás éve2026
NyelvMAGYAR
Oldalak száma:388
BorítóKARTONÁLT
FordítóGyárfás Vera
ISBN9789636333409
Árukód2808693 / 1240875

Vásárlói értékelések, vélemények

Kérjük, lépjen be az értékeléshez!

Kiadói ár: 6 000 Ft
Bevezető ár: 5 400 Ft

Előrendelhető

Várható megjelenés:
2026. 09. 15.


Bolti átvétel Elérhető készlet esetén akár ma

díjmentes


Szállítás

Gyerekkönyvek a nyár teljességéhezGyerekkönyvek a nyár teljességéhez