Fekete Ildikó Judit

Út a kedves(ség)hez

holnap kiadó kft.  | 2025  | MAGYAR nyelvű  | PUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT  |  99 oldal

Kedves nehézségekkel küzdő pár!
Ha úgy érzik, hogy már mindent megpróbáltak otthon, mégsem jutnak egyről a kettőre, mert ugyanazokat a köröket futják, akkor a legjobb könyvet tartják a kezükben. Az itt leírt módszerek, ajánlások, kapaszkodók a közel 20 éves pszichológiai munkám során összegyűjtött tapasztalatokon alapulnak. Már az egyetemi éveim alatt is a krízishelyzetek felé fordultam, abba az irányba szakosodtam. Szeretem megtalálni azokat a belső erőforrásokat, amiket mozgósítva egy alapvetően egészséges ember vagy egy pár megtalálja a kiutat a látszólag kilátástalan helyzetéből és ami még ennél is fontosabb, mélyen hiszek abban, hogy ez sikerülhet.
Ehhez azonban változtatásra van szükség, mégpedig mind a két oldalon. A siker kulcsa egyrészt a saját oldaldalon a változtatásra való hajlandóság, másrészt a hit, hogy a párunk tud és akar változtatni. Ha ez a kettő nincs meg, akkor nehéz segíteni.
Einstein fogalmazta meg: ugyanazzal a gondolkodásmóddal, amivel létrehoztunk egy problémát, nem tudjuk megoldani azt. A gondolkodásmód megváltoztatása szükségszerű és elkerülhetetlen.
Bízom benne, hogy a könyv sorai segítenek majd ebben Önöknek is!
+ Mutass többet - Mutass kevesebbet
Árinformációk
Kiadói ár: 3 900 Ft

A termék megvásárlásával

390 pontot szerezhet



Személyes átvétel 1-3 munkanap

Ingyenes


Házhoz szállítás 1-3 munkanap

Kiadó holnap kiadó kft.
Kiadás éve2025
NyelvMAGYAR
Oldalak száma:99
BorítóPUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT
Súly118 gr
ISBN9789633494875
Árukód2801649 / 1235545

Vásárlói értékelések, vélemények

Kérjük, lépjen be az értékeléshez!

Árinformációk
Kiadói ár: 3 900 Ft

A termék megvásárlásával

390 pontot szerezhet



Személyes átvétel 1-3 munkanap

Ingyenes


Házhoz szállítás 1-3 munkanap

Richard Osman: Oltári vagyon Richard Osman: Oltári vagyon