A Lélek Indája - Ayahuasca
metropolis media group kft | 2024 | MAGYAR nyelvű | RAGASZTÓKÖTÖTT | 421 oldal
Az ayahuasca-főzet egy, az Amazonas-vidéken élő indiánok körében őshonos, többféle pszichoaktív növényből főzött szent ital, amit évszázadok óta használnak gyógyításra, ám egyre nagyobb népszerűségnek örvend a mi nyugati világunkban is.
Daniel Pinchbeck bestselleríró és Sophia Rokhlin antropológus műve sok szempontból igazi felüdülést jelent a téma iránt érdeklődők számára. Ez a nagyon sokrétű könyv objektív és izgalmas módon közelíti meg a sámánizmus és a pszichedelikus kutatások témakörét, és eddig soha nem látott részletességgel mutatja be az ehhez tartozó néprajzi, kulturális antropológiai, vallástörténeti, lélektani, orvostani, történelmi és jogi kérdéseket.
Mivel az eredeti könyv tavaly jelent meg angol nyelven, ezért jelen fordítás minden felsorolt szempontból a lehető legnaprakészebb információkat tartalmazza.
Személyes átvétel 2-5 munkanap
Ingyenes
Házhoz szállítás 2-5 munkanap
15 000 Ft felett ingyenes
Kiadó | metropolis media group kft |
---|---|
Kiadás éve | 2024 |
Nyelv | MAGYAR |
Oldalak száma: | 421 |
Borító | RAGASZTÓKÖTÖTT |
Súly | 340 gr |
Fordító | Burger Mátyás |
ISBN | 9789635510245 |
Árukód | 2740110 / 1193724 |
Vásárlói értékelések, vélemények
Kérjük, lépjen be az értékeléshez!
Személyes átvétel 2-5 munkanap
Ingyenes
Házhoz szállítás 2-5 munkanap
15 000 Ft felett ingyenes
2024. 10. 08.
Nagyon erdekes es jo konyv. Tele tortenetekkel a ayahuasca-rol. High recommended ???