A könyv számomra az utóbbi évek egyik legnagyobb élménye. Hihetetlenül bonyolult érzelmi viszonyokat képes mesterien ábrázolni, anélkül, hogy azokat túlmagyarázná. Mindemellett nem egy vidám könyv. A szövege sok helyen valóban elég kemény, de véleményem szerint ez nem öncélú.
A nyugalom
magvető kft. | 2021 | MAGYAR nyelvű | KEMÉNYTÁBLA, VÉDŐBORÍTÓ | 326 oldal
A termék megvásárlásával
332 pontot szerezhet
Bolti átvétel Elérhető készlet esetén akár ma
díjmentes
Szállítás
15 000 Ft felett díjmentes
| Kiadó | magvető kft. |
|---|---|
| Kiadás éve | 2021 |
| Nyelv | MAGYAR |
| Oldalak száma: | 326 |
| Borító | KEMÉNYTÁBLA, VÉDŐBORÍTÓ |
| Súly | 404 gr |
| ISBN | 9789631422511 |
| Árukód | 2058645 / 1001537 |
Vásárlói értékelések, vélemények
2001. 08. 28.
2002. 06. 10.
Olyan lelki mélységekbe ereszkedik, ami megdöbbentő, és taszító lehet az olyan emberek számára, akik félnek önmaguktól. Ő nem fél, és bár a regény néhol nehezen emészthető, ebben rejlik a nagyszerűsége. Intellektus és az ösztönélet fantasztikus keveréke.
2002. 08. 09.
A közelmúlt egyik legjobb kortárs magyar regénye. Két éjszaka alatt kiolvastam és ízekre szedett. A mai huszonéveseknek egy kicsit időutazás, és helyenként nagyon kegyetlenül durva, de pont ettől őszinte. Mindenkinek a pincéjében van egy hulla (képletesen értve), amivel nehéz szembenézni. Ő megteszi, lemegy ezekbe a mélységekbe, mégha ez néha visszataszító is.
2002. 10. 30.
''Mŕr 3-szor elovastam. Azt hiszem ennyi elčg is mint črtčkelčs...''
2002. 10. 30.
Mŕr 3-szor elolvastam. Azt hiszem ennyi elčg is mint črtčkelčs...
2002. 11. 27.
"Szerintem a kortŕrs magyar irodalom egyik kiemelkedo remeke. Elgondolkodtatň,szenvedčlyes,kegyetlen,črzčki. Mčly nyomot hagyott bennem...Csodŕlatosan szčp."
2003. 02. 24.
"Mesteri..."
2003. 10. 27.
"Nem eppen uj konyv,de meg mindig ez a kedvencem... Ajanlom mindenkinek."
2007. 01. 28.
még csak 3x olvastam el...
2007. 08. 28.
Most fogom elolvasni, nagyon kiváncsi vagyok rá. Alföldi Róbert most készít belőle TV-játékot.
2008. 07. 15.
A könyv...hát huh...remek...megrázó, felkavaró, isteni...Alföldit alapjában véve nem szeretem, viszont ez a film valami remek. Élethűen adja vissza a könyvet, kb. így is képzeltem el olvasás közben. De...de...a könyv...az álmok, a visszaemlékezések, Rebeka művésznő, a galambos kurva és minden! Minden, minden, minden tökéletes benne.
Kérjük, lépjen be az értékeléshez!
A termék megvásárlásával
332 pontot szerezhet
Bolti átvétel Elérhető készlet esetén akár ma
díjmentes
Szállítás
15 000 Ft felett díjmentes
























2001. 07. 30.
Túlságosan naturalisztikus, olykor hánytató, vulgáris, mint az élet.Sajnos le tudtam tenni.