Nekem nagyon tetszett!!!
16 leszek - Vágyak és álmok
aquila könyvkiadó | 2007 | MAGYAR nyelvű | FŰZVE | 128 oldal
A termék megvásárlásával
75 pontot szerezhet
Bolti átvétel Elérhető készlet esetén akár ma
díjmentes
Szállítás
15 000 Ft felett díjmentes
| Kiadó | aquila könyvkiadó |
|---|---|
| Kiadás éve | 2007 |
| Nyelv | MAGYAR |
| Oldalak száma: | 128 |
| Borító | FŰZVE |
| Súly | 120 gr |
| Fordító | Fekete Annamária |
| ISBN | 9789636795245 |
| Árukód | 2165109 / 1037874 |
Vásárlói értékelések, vélemények
2007. 08. 06.
2007. 08. 11.
Szerintem hülyeség,amit szöszi írt.Mind a négy kötetet elolvastam,és nekem nagyon tetszett,de a negyedikbe az a rossz,hogy rengeteg párbeszéd van a filmjelenetből,ami kevésbé jó.Izgatottan várom,hogy jelenjen meg az ötödik.Amúgy tudja valaki,hogy körülbelül mikor lesz meg az ötödik?
2007. 11. 12.
Én is olvastam az eddigi részeket és nekem is nagyon tetszett... :D
2008. 10. 04.
Én most olvastam el az első részt,és nagyon tetszett:) A könyvesboltban sajna a 2 és 3.rész nincs meg:( és nem akarok a 4.megvenni,mert ugye összefügg...
2008. 10. 06.
Na mind1 már,mert megrendeltem a könyvesboltban a 2.és a 3.részt is,a többi meg megvan!
2009. 04. 04.
Na Timikexx,neked se lehet sok önálló gondolatod, ha folyton csak mások befolyásolnak..."szerintem is hülyeség..." O-o Szerintem meg Szöszinek igaza van meg Sylvy-nek is,mert baromság amit Kornélia mond,látni hogy nem tudod megkülönböztetni őket...cöhh gáz..
Kérjük, lépjen be az értékeléshez!
A termék megvásárlásával
75 pontot szerezhet
Bolti átvétel Elérhető készlet esetén akár ma
díjmentes
Szállítás
15 000 Ft felett díjmentes

















































2007. 08. 06.
ez mégjobbra sikerült, mint az első pont most olvastam ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szuper :)