Lisa Kleypas

0 | 2024
Lady Merritt Sterling, a határozott akaratú fiatal özvegy, aki néhai férje hajózási cégét vezeti, tu
Azonnal letölthető
279 pontot ér
0 | 2024
Mindennek ára van... Tom Severin vasútmágnás elég gazdag és hatalmas ahhoz, hogy azonnal kielégítse
Azonnal letölthető
239 pontot ér
0 | 2024
Friday Harbor szigetét áthatja a varázslat - a végzetnek pedig túl nagy a hatalma ahhoz, hogy dacolj
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
Azt mondják, az ellentétek vonzzák egymást. De mi történik, ha az egyiket összetörte, hogy elárulták
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
Lucy Marinn üvegművész, aki a Washington állambeli gyönyörű, rejtélyekkel teli Friday Harborben laki
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
EGY KISLÁNYNAK CSALÁDBAN KELL ÉLNIE A hatéves Holly egy esős éjszakán elvesztette egyetlen szülőjét,
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
"A rendezvényszervező Avery Crosslin lehet a houstoni társaság feltörekvő csillaga, de ő maga nem hi
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
"Nem tartozik felelősséggel senkinek... Soha senki sem érintette még meg Jack Travis szívét vagy lel
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
"Lisa Kleypasnak, a New York Times bestsellerszerzőjének sziporkázó történetében egy gyönyörű, fiata
Azonnal letölthető
239 pontot ér
0 | 2024
ISMERJÉK MEG A KÉK SZEMŰ ÖRDÖGÖT - Hardy Catesnek hívják. Szegénysorból származik, és a saját erejéb
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
Liberty Jones tizennégy és háromnegyed éves volt, amikor beleszeretett a tizenhét éves Hardy Catesbe
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
"Egy nő, aki dacol a korszellemmel Anglia egyetlen orvosnője, dr. Garrett Gibson épp olyan merész és
Azonnal letölthető
239 pontot ér
0 | 2024
"Egy könyörtelen iparmágnás Az alacsony sorból származó Rhys Winterborne harcos becsvágyának köszönh
Azonnal letölthető
239 pontot ér
0 | 2024
"Egy petrezselymet áruló, különc ifjú hölgy... A legtöbb elsőbálozó lány arról álmodik, hogy férjet
Azonnal letölthető
239 pontot ér
0 | 2024
A sors fintora... Devon Ravenel, London legelbűvölőbb élvhajhász aranyifja grófi címet és birtokot ö
Azonnal letölthető
239 pontot ér
0 | 2024
A londoni társaság estélyein petrezselymet áruló négy ifjú hölgy valaha egyetlen közös cél érdekében
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
Három sikertelen londoni szezon után Daisy Bowman apja félreérthetetlenül a lánya tudtára adja, musz
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
A londoni társaság estélyein petrezselymet áruló négy ifjú hölgy szövetkezik egyetlen közös cél érde
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
A londoni társaság estélyein petrezselymet áruló négy ifjú hölgy szövetkezik egyetlen közös cél érde
Azonnal letölthető
199 pontot ér
0 | 2024
A londoni társaság estélyein petrezselymet áruló négy ifjú hölgy szövetkezik egyetlen közös cél érde
Azonnal letölthető
199 pontot ér
A texasi Temple-ben született 1963-ban, tízhónapos volt, mikor a családja Massachusettsbe költözött. Tizenkét éves korától több mint egy évtizeden át Carlisle-ban lakott, ahol nagy hatással volt rá a pazar kolonialista környezet és a történelmi légkör.
Lisa kamaszkora óta
írónak készült, s a szülei támogatták ezt a törekvését. Minden nyári
szünetben írt egy regényt, s amikor tizenhat évesen elküldték egy
romantikus írókonferenciára, már biztos volt benne, hogy egy szép napon
kiadják az írásait.
1983-ban Miss Massachusetts Juniornak
választották, majd huszonkét évesen elnyerte a Miss Massachusetts címet.
1987-ben politikai tudományokból szerzett diplomát. Írásmesterséget
sosem tanult. Amikor három hónappal a tanulmányai befejezése előtt
édesapja arról beszélt neki, hogy valami jól fizető állást kellene
választania, ő nekilátott egy történelmi romantikus regény írásának,
amelyet azonnal kiadtak.
„Mindig is író akartam lenni – nyilatkozta
–, mert elbűvölt egy lány nővé érésének folyamata, miközben érzelmileg
és szexuálisan is eljut az ártatlanságtól a tapasztalatig.” Ő maga is
tökéletes akart lenni, miként a hősnői, és a tökéletes férfit kereste:
magas, fekete hajú, fess, gazdag, gondoskodó, érzékeny, elbűvölő. Aztán
rájött, hogy sem ő, sem a partnere nem lehet tökéletes, mert aki az
eszményit hajszolja, magányos marad. „A való életben a nők magányosak.
Azt akarják, hogy udvaroljanak nekik, hogy a férjük fontossági listáján
mindig ők álljanak az első helyen. Én olyan férfiakról írok, akik
rajonganak az asszonyaikért. Ez egyfajta menekülés a valóságtól.”
Lisa
jól ismeri a női fantáziát, és a nőket. Bonyolult teremtményeknek
tartja őket, akiknek két minőségben kell szembenézniük a kihívással, ha
sikeresek akarnak lenni: nőként és a karrierjükben is.
Lisa
Kleypasnak eddig 23 nagysikerű kötete jelent meg, amelyeket sorozatokba
rendez. Könyveit a világ tizennégy nyelvére fordították le. 2006-ban
bejelentette, hogy egy időre elkalandozik a modern élet kérdései felé,
de azért nem hagy fel a történelmi romantikával sem. Munkásságát számos
díjjal jutalmazták.
Mindig is a házasságot tartotta az együttélés
helyes formájának, de sosem akart valaki feleségeként ismert lenni. Lisa
Washingtonban él a férjével, Gregoyval. Két gyermekük van.
Hibátlan! Igaz eléggé kiszámíthatóak a fordulatok, de ez semmit nem von le az értékéből.
Ezt a könyvet a Lady Sophia szeretője cíművel együtt vásároltam, és volt szerencsém ezt olvasni másodikra, pedig ez játszódik korábban. Emiatt a végkifejlet oly nagy meglepetést nem okozott, de egyébként nagyon olvasmányos könyv, maximum két nap alatt végeztem vele. Ha egy jó könyvről van szó az éjjeli alvásból lopom az órákat, és ez (is) egy jó könyv volt :)
Aki olvasta az előző két regényt, annak ez az újabb sem fog csalódást okozni. A főszereplő férfi-nő kapcsolat ugyanazt az utat járja be, mint amit az írónőtől már megszokhattunk, ez lehet valakinek már unalmas, engem speciel nem zavar :) A pikáns ágyjelenetekben ebben a könyvben sincs hiány. Érdekessége a könyvnek a férfi főszereplő roma származása, aminek köszönhetően több szokásukat is megismerhetjük, ettől lesz igazán más ez a mű, mint az előzőek. A könyv egy családregény kezdete, remélem nem kell sokáig várni a folytatásra, mert ez a könyv így több szálon befejezetlen! Én szeretem az írónő stílusát, szóval nálam csak is 5-ös!
Szerintem ez egy nagyon jó könyv!Főleg azoknak ajánlom akik szeretik a romantikát, valamint az ágy jeleneteket!
Amanda Quick rajongóknak ajánlom, remélem az írónő több művét is kiadják magyarul.
olvastam már eredetiben, most megveszem magyarul is mert az egyik legjobb Kleypas regény. Végre színvonalas történelmi romantikus könyv is megjelenik magyarul!
Nagyon aranyos történet lett ez is! Már végig olvastam az összes ...alkonyat, ...pirkadat, éjféli... könyvét Kleypasnak és hát ebben sem csalódtam! Izgalmas, fordulatos, szenvedélyes könyv! Ajánlom a nyárra mindenkinek!!