Hat lehetetlen dolog - Meghökkentő elképzelések a szubatomi világ rejtelmeiről
akkord kiadó kft. | 2019 | MAGYAR nyelvű | KEMÉNYTÁBLA | 124 oldal
Nem meglepő: a kvantumfizika nagyon furcsa tudomány. Az elmúlt száz évben senki sem tudta megmagyarázni, mi történik valójában a szubatomi világban. Ezért a fizikusok néha őrült elképzeléseken keresztül próbálják értelmezni.
A Hat lehetetlen dolog egy szédítő utazáson kalauzolja végig az olvasót a ,,hat nagy" világában, megismertet többek közt a koppenhágai, a vezérhullám- és a sokvilág-értelmezéssel.
Mindegyik modell őrületes, de némelyik még a többinél is őrültebb. A kvantumfizikában azonban az őrült nem feltétlenül a hibás szinonimája. John Gribbin - aki egész életét a bonyolult természettudományok megismertetésének szentelte - egy bizarr világ elképesztően tömör útikalauzát adja az olvasó kezébe.
A termék megvásárlásával
284 pontot szerezhet
Személyes átvétel
Ingyenes
Házhoz szállítás
15 000 Ft felett ingyenes
Kiadó | akkord kiadó kft. |
---|---|
Kiadás éve | 2019 |
Nyelv | MAGYAR |
Oldalak száma: | 124 |
Borító | KEMÉNYTÁBLA |
Súly | 260 gr |
Illusztráció | FEKETE-FEHÉR FOTÓKKAL |
Fordító | Dr. Both Előd |
ISBN | 9789632521312 |
Árukód | 2733189 / 1189526 |
Vásárlói értékelések, vélemények
Kérjük, lépjen be az értékeléshez!
A termék megvásárlásával
284 pontot szerezhet
Személyes átvétel
Ingyenes
Házhoz szállítás
15 000 Ft felett ingyenes