Nagyon klassz könyv, mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jól foglalkozik az élet problémáival, amik az ebben a korban lévő emberekre még jobban hatnak. Csak ajánlni lehet!
Legyél boldog tinédzser!
varázsládika kiadó | 2003 | MAGYAR nyelvű | PUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT | 132 oldal
A szerző tiniknek írt könyve a 10-19 éves korosztályt leginkább foglalkoztató kérdésekre kínál válaszokat.
(Társas kapcsolatok, önismeret, célok, tanulási készségek fejlesztése, sport, önbecsülés, iskolai dolgok, kapcsolat a szülőkkel, pénz, drogproblémák megelőzése és más életvezetési stratégiák.)
Kiváló segítség a szülőknek és pedagógusoknak is!
A termék megvásárlásával
379 pontot szerezhet
Bolti átvétel Elérhető készlet esetén akár ma
díjmentes
Szállítás
15 000 Ft felett díjmentes
| Kiadó | varázsládika kiadó |
|---|---|
| Kiadás éve | 2003 |
| Nyelv | MAGYAR |
| Oldalak száma: | 132 |
| Borító | PUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT |
| Súly | 320 gr |
| Illusztráció | A SZERZŐ ILLUSZTRÁCIÓJÁVAL |
| Fordító | Gálai Éva |
| ISBN | 9789632128832 |
| Árukód | 2100938 / 1014549 |
Vásárlói értékelések, vélemények
2005. 12. 26.
2012. 04. 02.
Amikor először kezembe akadt ez a könyv 13-14 éves lehettem, egy elég szép mélyponti időmben, és hát mit ne mondjak, sokat segített ez a könyv (: Mivel nehezen beszéltem a problémáimról igazán jól jött, hogy bohókásan fogalmazott itt-ott, de amit a legjobban imádtam, hogy összegzett, kiemelt minden fontos részletet, ami segíthet neked abban, hogyan éld az életed úgy, hogy határozottan álhass a két lábadon (: Nagyon szép karikatúrák találhatók a könyvben, és ajánlom minden túlérzékeny, határozatlan jellemnek, mert szinte minden témába kitér a könyv, legyen az önbizalom, határozottság vagy akár jellemfejlesztés (:
Kérjük, lépjen be az értékeléshez!

























2004. 09. 21.
Szerintem jó könyv, klassz stílusban, jó gondolatokkal. Az már csak rajtunk múlik, mit fogadunk meg belőle...