Az én saját vélem azután,hogy nagyon kedvelem a jóllét irodalmat és már számos könyvet olvastam a témában az, hogy ha valaki a magáénak érzi a titok tanítását,ne olvassa el ezt a könyvet! Nekem hatalmas csalódás volt és nem értem, hogy mit keresett ez az író,ezzel az eszmeiséggel a titok tanítói között?Gyakorlatilag az összes állítása ellent mond mindennek ami a filmben vagy a könyvben /The Secret/ található és mellette igen keményen,agresszíven fogalmaz.Az én értékelésem negatív!

NAGYON JÓ KÖNYV! Egyáltalán nem más, mint a Titok. Ez is a vonzás törvényére alapoz annyi különbséggel, hogy az írója szerint nem elég a csoda várás, tennünk kell a dolgokért, a sorsunk alakítói vagyunk a vonzás törvényét használva.