Könnyen érthető, izgalmas könyv. Érdemes mindenkinek elolvasni.
Nincs találat
Közérthetően mutatja be az agresszív emberek manipulatív technikáit. Hasznos könyv, a kötés viszont nagyon gyenge minőségű, szinte az összes lap kihullott az első olvasás közben.

Csak ajánlani tudom! :)