A bal agyfélteke által irányított érzelemmentes, számfaló, részletekben elvesző, lineáris gondolkodás kora lejárt. A jövő teljesen megújult elmét kíván. A konceptuális korban a jobb agyfélteke által vezérelt fejlett alkotó- és kapcsolatteremtő képességre van szükségünk.
Használd az agyad jobbik felét!
A szerző hat szempont alapján - dizájn, történet, összkép, empátia, játékosság, értelem - mutatja be, hogyan fejleszthetjük jobb agyféltekénk irányította képességeinket, hogy megfeleljünk az új kor követelményeinek.
A megújult elme azoknak szól, akik boldogulni szeretnének ebben az új világban. Olyanoknak, akik nem érzik jól magukat választott foglalkozásukban és elégedetlenek életükkel; vállalkozóknak és üzleti vezetőknek, akik inkább a hullám előtt haladnának, és nem szeretnék, hogy az átcsapjon a fejük felett; szülőknek, akik szeretnék gyerekeiket felkészíteni a jövőre; és annak a sok-sok intelligens, érző és leleményes embernek, akiknek képességeit az információs kor gyakran alulértékelte, vagy egyáltalán nem vette figyelembe.
A termék az alábbi üzletekben van készleten:
Árkád Könyváruház I. emeleti Könyváruház
5 +
Árkád Könyvesbolt aluljáró szint
1-5
Debrecen Fórum Könyváruház
1-5
KÖKI Terminál Könyváruház
5 +
Libri Campona Könyváruház
1-5
Libri Mammut Könyváruház
5 +
Nagykanizsa Könyvesbolt
1-5
Nyíregyháza Korzó Könyvesbolt
1-5
Pólus Center Könyvesbolt
1-5
Stop.Shop. Könyvesbolt
1-5
Tatabánya Könyvesbolt
1-5